Právě je pát 17. srp 2018 16:56:23

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 
 znizenie mnozstva ECM poziadaviek 
Autor Zpráva

Ahojte,
vopred sa ospravedlnujem za to, ze neovladam niektore pojmy, no nie som este tak skuseny pouzivatel.
Mam problem s oscamom na mojom VU SOLO 4K. Na oscame mam 10 proxin, ktore som nastavil presne podla configu poskytovatela. Okrem toho tam mam aj realnu kartu UPC s CAM modulom. Este pred cca 1/2 rokom vsetko fungovalo v poriadku, no posledných 6 mesiacov som zacal mat kratke niekolko sekundove vypadky az po niekolko minutove vypadky a nakoniec niekedy po 20 minutach a niekedy po 1-2 hodinach sledovania nastane uplny vypadok a nepomoze ani restart oscamu. Vsetko zacne fungovat az na druhy den ale zase sa opakuje to iste. Patral som v com moze byt problem a zistil som, ze moj provider ma zrejme nastaveny ECM counter a vyzera to tak, ze moje proxy/readers vysielaju prilis vela poziadaviek na ECM a tak zakazdym dostanem nieco ako temporary ban.
Poradte mi prosim, ako to vyriesit? Dakujem za pomoc.

edit: este doplnim, ze na oscame pouzivam newcamd profil, tak ako ho mam zvoleny aj na uzivatelskom profile na serveri poskytovatela

pon 21. kvě 2018 16:54:01
Profil Poslat soukromou zprávu
Globální moderátor
Globální moderátor

ahoj, som zmätený z otazky. Nakolko na začiatku píšeš že používaš modul od upc a na konci ye používaz newcamd. Ked maš jedno, nemozeš používať druhé a naopak. Pri oscam možeš jednoducho nastaviť kartu ako potrebuješ, u modulu nemáš také možnosti

čtv 14. čer 2018 14:37:25
Profil Poslat soukromou zprávu
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 2 ]