Právě je sob 23. čer 2018 21:23:33

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 12 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
 fw infinity dikusia 
Autor Zpráva
VIP
VIP

Anketa na sw .Tu môžete písať čo by ste si najradsej želali na tomto sw aby By.Bob vedel čo by ste chceli aby obsahoval.Keby ste sa zapojila.Ďakujem .

1 -Co by mal sw obsahovať.
2 -Aké plugins by ste si tam želali.
3 -A aký skin by ste si želali .
4 -Nejake vylepšenia plugins a sw

Obrázek
Vu solo 2,vu duo,parabola visiosat big -bisat 4 -23.5e,19.2e,13e,1w

pát 29. kvě 2015 17:01:45
Profil Poslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy stránky
Uživatel
Uživatel

Co člověk to bude jiný názor a konsenzus se bude hladat těžko. Pluginy si může nainstalovat každý sám co potřebuje. Na druhou stranu je asi přijatelnější mít funkční pluginy již v základní instalaci, pokud je dost místa a nepotřebné si může uživatel odinstalovat.
Já třeba upřednostňuji skin Elgado HD. Líbí se mi, jednoduché nastavení a nejsou tam pro mě nepotřebné serepetičky. Ale jen můj názor ??? Dále klasický starý Softcam setup co tam byl dosud.
Další věc, ale o ty už By.Bob ví je to, že nejde nahrávání z Deep Standby, které využívám. Taky jsem měl problém s automatickým ukládáním EPG dat na USB. Takže i z těchto důvodů používám Capitol po update 5.2.2015, protože další updaty a později i v Infinity už to nejde.
Rádia si pouštím přes Showcast, kde mám doplněný spousty CZ a SK rádií a světový stanice to najde jednoduše při hledání podle žánru. Archiv CS/SK je taky super věc.
Do budoucna určitě HbbTv ale to asi AŽ u nové enigmy ( přepínání na originál SW kde HbbTv funguje, je přeci jen zdlouhavé). Pip nechodí řádně při SD natož u HD kanálů, ale to je dáno asi HW u mého HD Boxu 7119 ??
Pro ty, co v TV nemají web prohlížeč, možná by taky nebylo od věci ??
Jinak možnosti dalších pluginů nejsou taky k zahození ( Foreca, kamery, You Tube apod.) a přehrávač médií -co největší podpora formátů.
Čest Vaši práci pánové.

pon 01. čer 2015 13:55:10
Profil Poslat soukromou zprávu
Uživatel
Uživatel

rafekhsk píše:
Co člověk to bude jiný názor a konsenzus se bude hladat těžko. Pluginy si může nainstalovat každý sám co potřebuje. Na druhou stranu je asi přijatelnější mít funkční pluginy již v základní instalaci, pokud je dost místa a nepotřebné si může uživatel odinstalovat.
Já třeba upřednostňuji skin Elgado HD. Líbí se mi, jednoduché nastavení a nejsou tam pro mě nepotřebné serepetičky. Ale jen můj názor ??? Dále klasický starý Softcam setup co tam byl dosud.
Další věc, ale o ty už By.Bob ví je to, že nejde nahrávání z Deep Standby, které využívám. Taky jsem měl problém s automatickým ukládáním EPG dat na USB. Takže i z těchto důvodů používám Capitol po update 5.2.2015, protože další updaty a později i v Infinity už to nejde.
Rádia si pouštím přes Showcast, kde mám doplněný spousty CZ a SK rádií a světový stanice to najde jednoduše při hledání podle žánru. Archiv CS/SK je taky super věc.
Do budoucna určitě HbbTv ale to asi AŽ u nové enigmy ( přepínání na originál SW kde HbbTv funguje, je přeci jen zdlouhavé). Pip nechodí řádně při SD natož u HD kanálů, ale to je dáno asi HW u mého HD Boxu 7119 ??
Pro ty, co v TV nemají web prohlížeč, možná by taky nebylo od věci ??
Jinak možnosti dalších pluginů nejsou taky k zahození ( Foreca, kamery, You Tube apod.) a přehrávač médií -co největší podpora formátů.
Čest Vaši práci pánové.

Suhlasím čo tu napísal odinštalovat je jednoduchšie ako niekedy inštalacia.

pát 05. čer 2015 7:21:12
Uživatel
Uživatel

Co sa mne paci na linuxe je moznost volby. Viem si vybrat GUI, programy, doinstalovat co treba. A podobna logika by mohla byt aj pri linux prijimacoch.
V prvom rade sa zamerat na to, na co stb je primarne urceny. Ostatnu nadstavbu si potom moze kazdy uzivatel doinstalovat podla lubovole. Takze skor preferujem moznost volby. Z vlastnej skusenosti, po kadom novom update infinity a pridani noveho grafical interface som to aj tak nahradil PLI verziou, ktora nam s manzelkou najviac vyhovuje. Co sa tyka radii, tak to na tv nepocuvam, takze pre mna je to zbytocne. No to co plati pre mne nemusi pre ineho...
Takze podla mna sa zamerat na stabilitu a jednoduchost s ponukou dodatocneho vylepsenia. Inymi slovami, po uvodnom nastaveni prijimaca a naskenovani programov je stb pripraveny na bezne pozeranie (mnoho ludom toto uplne staci). Ostatne pluginy si viem doinstalovat.
Co sa tyka otazky, ktore pluginy by som odporucal, ja osobne som spokojny s terajsou ponukou. Najma archivy CZ/SK, youtube..

pát 05. čer 2015 9:02:42
Globální moderátor
Globální moderátor

ono moznost vyberu gui openatv,openxta ... ak to je mozne nie je na zahodenie, plugin na stahovanie picons (pre tych co nepouzivaju hdglass),

úte 16. čer 2015 14:50:57

margot píše:
ono moznost vyberu gui openatv,openxta ... ak to je mozne nie je na zahodenie,

tohle je neresitelne
margot píše:
plugin na stahovanie picons (pre tych co nepouzivaju hdglass),

pluginu a moznosti stahovat picony je spoustu ,myslim ze pridavat neco takoveho do img je zbytecnost

úte 16. čer 2015 15:50:32
VIP
VIP

Ano pridavat plugin na stahovani picon do prijimace je ne ze netealne ale uplne zbytecne.
1. Kazdy ma jineho poskytovatele sat platformy a vetcinou jsou balily velke a zasekala by se pamet.
2. Zde na forum jsou k dispozici picony ke stazeni a to vsech formatu.
3. Ne kazdy si umi poradit co kde a kam patri a akorat by byl nestastny ze mu nejde prijimac protoze je uplne zaplneni. Kazdy si muze picony stahnout tady jake potřebuje.
Ten to pozadavek nemůžeme splnit predem se omlouvame

freeSat UPC, Skylink, Sky.UK

úte 16. čer 2015 16:41:50
Globální moderátor
Globální moderátor

ja som skor myslel zaradit picony do feedu z moznostou vyberu piconu

stř 17. čer 2015 11:23:44
VIP
VIP

margot píše:
ja som skor myslel zaradit picony do feedu z moznostou vyberu piconu

Ok zeptam se autora jestli muzeme a kdyz bude souhlasit bou tam. Primo v pluginach ke stazeni.

freeSat UPC, Skylink, Sky.UK

stř 17. čer 2015 12:21:11

picony z hdglass budou dostupne pouze ze skinu

stř 17. čer 2015 14:05:25
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 12 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další