Právě je sob 27. kvě 2017 8:10:47

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 10 ] 
 DVB Dream 
Autor Zpráva
DVB Dream je další kvalitní a špičkový DVB player, který spolupracuje s většinou DVB-S a DVB-T karet. Ve srovnání např. s DVBViewer, ProgDVB atd. má několik odlišností a záleží na uživateli, jak mu který osobně sedne. Jen doplňuji, že DVB Dream je plně MD kompatibilní a umožňuje používat nejrůznější pluginy k tomu určené.
Obrázek

Takže aktuální Trial verzi si stáhnete vždy z domovské stránky. Aktální je nyní verze 2.6a. Odkaz uvádím níže.
Kód:
http://www.dvbdream.org

Jelikož DVB Dream nemá v sobě integrovaný Teletext, musí se použít Teletext ve formě pluginu. Opět tu přikládám verzi Teletextu, která mně osobně nejvíc vyhovuje. Ale existují i jine verze Teletextu od jiných autorů.
Příloha:
Teletext_DVBDream.rar [36.34 KiB]
96 krát

úte 10. úno 2015 11:44:34

crack jsem smazal , nelegalni soft nepodporujeme
pri pristim zverejneni podobneho nekompromisne banuju

úte 10. úno 2015 18:50:09
Profil Poslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy stránky
Uživatel
Uživatel

Na stránkách autora DVB Dreamu je napsáno, že od verze 2.8.0 mohou pouze registrovaní uživatelé stahovat full verzi DVB Dreamu z jejich uživatelské sekce na oněch stránkách.

My ostatní můžeme pouze stahovat jen omezenou limitovanou verzi. Proto bych chtěl poprosit, zda by nebyl někdo tak laskavý a nemohl tu dát full verzi, pokud má tam přístup do sekce registrovaných uživatelů. Předem děkuji.

Nedávno vyšla nejnovější verze DVB Dreamu v3.3, která opravuje zásadní bugy. Může laskavě tu někdo poskytnout instalačku plné verze 3.3? Registrační klíč mám, ale nemůžu se dostat ke stažení plné verze. Bohužel do trial verze, která lze stáhnout, já zadat žádný klíč nemůžu.

Naposledy upravil deflorator dne ned 12. bře 2017 15:13:50, celkově upraveno 1

pon 28. bře 2016 17:13:25
Profil Poslat soukromou zprávu
Uživatel
Uživatel

Chtěl bych se zeptat , zda má cenu kupovat DVBDream..Umí formát 4:2:2? Všechny pluginy na studijní účely?
Zpracovává i UHD 4K?
Není třeba potom ještě dokupovat nějaké pluginy?
Nebo je lepší koupit ProgDVB?
Mám placený DVBViewer Pro.

stř 17. srp 2016 22:47:57
Uživatel
Uživatel

Dá sa v DVB Dreame nastaviť Diseq pre viac ako 4 pozície /družice/? Ja tam mám možnosť len na 4.

čtv 15. pro 2016 18:57:45
Uživatel
Uživatel

Nechci nikomu radit, co si má kupovat nebo ne. Já mám taky koupený DVB Viewer Pro od roku 2008. V té době to byla pro mne jediná volba, protože s mojí SAT kartou jen tento DVB player fungoval korektně. DVB Dream nebo i ProgDVB v té době byly nestabilní a často padaly.

Dneska už je situace zcela jiná. Naopak používám výhradně DVB Dream a DVB Viewer jsem skoro opustil. DVB Dream jsem si velmi oblíbil a nabízí funkce a možnosti, které DVB Viewer nemá. Autor na vývoji velmi zapracoval, ale také už je nějakou dobu DVB Dream komerčním plně placeným produktem.

A teď k tvým dotazům. DVB Dream už samozřejmě delší dobu zpracovává a přehrává vysílání v 4K UHD. V tom není problém. Už také umí i formát 4:2:2 od verze 3.2. DVB Dream nemá žádné problémy s jakýmikoliv pluginy MD kompatibilními. Ještě se mi nestalo, že by mi nějaký plugin nefungoval. Když si DVB Dream zaplatíš, tak dostaneš pouze svuj nějaký registrační klíč a nevím o tom, že bys měl něco navíc dokupovat. Instalační balík DVB Dreamu je koncipován ALL IN 1 a obsahuje vše potřebné.

O ProgDVB ti nemám co říct. Má pořád mnoho nevychytaných chyb a s mojí SAT kartou je stále nestabilní. Pro mne naprosto nepoužitelný.

jerry39 píše:
Chtěl bych se zeptat , zda má cenu kupovat DVBDream..Umí formát 4:2:2? Všechny pluginy na studijní účely?
Zpracovává i UHD 4K?
Není třeba potom ještě dokupovat nějaké pluginy?
Nebo je lepší koupit ProgDVB?
Mám placený DVBViewer Pro.

ned 12. bře 2017 12:24:02
Uživatel
Uživatel

datcom píše:
Dá sa v DVB Dreame nastaviť Diseq pre viac ako 4 pozície /družice/? Ja tam mám možnosť len na 4.

Tak já používám natáčecí motor v DVB Dreamu a tam jsem s ovládáním motoru naprosto spokojen. Tohle tam má DVB Dream perfektně dopracované. Jinak jsem se díval na tvůj problém a musím konstatovat, že je to tak, jak píšeš. Bohužel DVB Dream podoporuje jen Diseq v1.0/v2.0 a lze v něm nastavit pouze 4 pozice.

ned 12. bře 2017 12:45:20
Uživatel
Uživatel

díky moc , registrační klíč , to je stejné jako u DVBVieweru.
Navíc má otáčení , což viewer nemá.

ned 12. bře 2017 23:32:34
Uživatel
Uživatel

jerry39 píše:
díky moc , registrační klíč , to je stejné jako u DVBVieweru.
Navíc má otáčení , což viewer nemá.

Já jen doplním, že kromě registračního klíče budeš mít přístup do zákaznické sekce, kde budeš moci stahovat aktuální plné verze DVB Dreamu. Tak, jak je to obdobné u DVB Vieweru. Ještě jsi tu neuvedl, jakou SAT kartu máš, na které to chceš provozovat. Já doporučuji si to celé vyzkoušet na TRIAL verzi DVB Dreamu než si tento software koupíš. Ale neměl by to být problém, v současnosti DVB Dream podporuje snad všechno, co se dá koupit.

DVB Dream has been regulary tested on these devices:
All BDA Compatible Devices (Genpix, TBS (Turbosight), FireDTV, Terratec Cinergy, KNC1, Compro VideoMate S350, Twinhan, Anysee, AMX, AverMedia, DVB World, Hauppauge, NetUP, Geniatech, Omicom, TechnoTrend, SkyStar HD, SkyStar HD2, Tevii and others...) DVBWorld/ SatStar2/ Nextorm/Acorp TV878DS USB/PCI) B2C2 (Airstar, Skystar2, Cablestar) SmartVision/Coship CdvbAny2030s Pinnacle PCTV Sat/Lite/400i Genpix Turbo-8PSK to USB device Twinhan (On WDM drivers, all BT 878 PCI cards should work *) Broadlogic - BL2030 Tongshi DVB-S cards/boxes Technotrend TT-budget 3200 Tevii S630, S660 and others.

pon 13. bře 2017 12:31:27
Uživatel
Uživatel

Měl jsem Tevii , odešla , tak jsem koupil TBS , obyčejnou. Jdou na ní jak DVBViewer Pro , tak trialy ProgDVB i DVBDream.

úte 14. bře 2017 0:20:30
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 10 ]